Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio FX 991 ES PLUS

Kodi i produktit:
96558
EAN:
4971850182276
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850182276
Lansuar:
16 Shtator 2011
Ngjyra:
Hirtë e errët

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli Casio FX 85 ES PLUS është një kalkulator shkollor me 417 funksione të integruara matematikore. Përveç kalkulimeve standarde me mbledhje, zbritje, shumëzim dhe pjesëtim, ky kalkulator ofron edhe veprime të tjera si permutacione dhe kombinime, kalkulime statistikore (devijimi standard, analizat regresive, etj.), etj. Ndërsa kur llogariten thyesat, rezultati del në thyesa e jo në vlerë numerike. Casio FX 991 ES Plus punon edhe me energji solare edhe me bateri, ka një ekran të madh, ndërsa përmasat e tij janë 12,2 x 80 x 164 mm dhe peshon 104 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4971850182276
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850182276
Lansuar:
16 Shtator 2011
Ngjyra:
Hirtë e errët
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Pesha:
104
Prodhuesi:
Casio
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE