Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio HL 815L BK, i zi

Kodi i produktit:
259714
Besueshmëria:
97 %
EAN:
4971850163039
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4971850163039
Lansuar:
18. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulator me funksione themelore matematikore, i cili i vjen në ndihmë një nxënësi të shkollës fillore, ose gjen aplikim për shembull tek një tregtar. Vjen me një ekran të qartë 8-shifror i cili përdoret për të shfaqur të dhënat dhe rezultatet e shkruara. Pajisja mbështet llogaritjen me përqindje dhe rrënjë. Dimensionet e tij janë: 18 x 69.5 x 118 mm. Pesha: 65 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
EAN:
4971850163039
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4971850163039
Lansuar:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
8
Përmasat H x W mm:
69,5 x 118 x 18
Pesha g:
65
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran :
1
Slot për bateri:
AA
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE