Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio HL 815L BK, i zi

Kodi i produktit:
259714
Besueshmëria:
97 %
EAN:
4971850163039
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4971850163039
Lansuar:
18. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulator me funksione themelore matematikore, i cili i vjen në ndihmë një nxënësi të shkollës fillore, ose gjen aplikim për shembull tek një tregtar. Vjen me një ekran të qartë 8-shifror i cili përdoret për të shfaqur të dhënat dhe rezultatet e shkruara. Pajisja mbështet llogaritjen me përqindje dhe rrënjë. Dimensionet e tij janë: 18 x 69.5 x 118 mm. Pesha: 65 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
EAN:
4971850163039
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4971850163039
Lansuar:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
8
Përmasat H x W mm:
69,5 x 118 x 18
Pesha g:
65
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran:
1
Slot për bateri:
AA
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE