Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio HL 820LV, i zi

Kodi i produktit:
224154
EAN:
4971850169284
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HL 820LV BK
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Llogaritësit janë bërë pjesë e domosdoshme e nxënësve të shkollave fillore, të mesme, kontabilistëve dhe atyre që merren me statistika. Në jetën e përditshme ju gjithashtu duhet të llogarisni diçka nga koha në kohë, kështu që është e përshtatshme për të përdorur një makinë llogaritëse për këtë qëllim. Në botën moderne të sotme, gjejmë një mori kompjuterësh të thjeshtë, shkencorë dhe të kombinuar. Prodhimi i kalkulatorëve të cilësisë trajtohet nga gjigandi Casio, historia e të cilit daton që nga viti 1957. Casio HL 820LV është një llogaritëse klasike e xhepit me një kuti plastike të ngurtë, një ekran të madh me 8 shifra dhe karakteristika standarde numërimi. Kalkulatori furnizohet me energji nga dielli dhe bateria. Dimensionet e tij janë 63 x 104 x 10 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4971850169284
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HL 820LV BK
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
8
Përmasat [H x W mm]:
63 x 104 x 10
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
LR54
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE