Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio HR 200 RCE

Kodi i produktit:
237875
EAN:
4971850099710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45012448
Lansuar:
12. 6. 2018
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Casio HR 200 RCE është kalkulator i thjeshtë dhe me dizajn klasik do ju mundësoj të llogarisni me shpejtësi në punën tuaj. Kalkulatori,duke ju ofruar të gjitha opsionet e kalkulimit si dhe mundësinë për të printuar çdo gjë që shkruani, do ju lehtësoj punën dhe t'ju shtoj efiçiencën. Produkti vjen i pajisur me ekranin LCD që shfaq 12 numra dhe merr fuqi prej 4x baterive të madhësisë AA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4971850099710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45012448
Lansuar:
12. 6. 2018
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
61 x 195 x 259
Pesha:
595
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
AA x 4
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE