Kalkulator Casio HR 200 RCE

Kodi i produktit:
237875
EAN:
4971850099710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45012448
Lansuar:
12. 6. 2018
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Casio HR 200 RCE është kalkulator i thjeshtë dhe me dizajn klasik do ju mundësoj të llogarisni me shpejtësi në punën tuaj. Kalkulatori,duke ju ofruar të gjitha opsionet e kalkulimit si dhe mundësinë për të printuar çdo gjë që shkruani, do ju lehtësoj punën dhe t'ju shtoj efiçiencën. Produkti vjen i pajisur me ekranin LCD që shfaq 12 numra dhe merr fuqi prej 4x baterive të madhësisë AA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4971850099710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45012448
Lansuar:
12. 6. 2018
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
61 x 195 x 259
Pesha:
595
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
AA x 4
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE