Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio JW 200 SC PK

Kodi i produktit:
259843
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549526700347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JW 200 SC PK
Lansuar:
24. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori Casio është një ndihmës i fuqishëm për të gjithë ata që hasin llogaritjet. Nëse shkoni në shkollë, jeni kontabilist, ose jeni duke numëruar shpenzimet e shtëpisë në shtëpi, sigurisht që do të vlerësoni ndihmën e kalkulatorit. Ky produkt përmban një ekran LCD me 12 shifra që është i lehtë për t'u lexuar, dhe butonat e mëdhenj dhe tastiera e gjërë ndihmojnë të futni numra pa gabime. Avantazhi është një buton korrektimi, nëse gabon, thjesht shtypni, dhe nuk duhet ta përsërisni tërë operacionin që nga fillimi. Ky kalkulator mundësohet në dy mënyra, duke përdorur baterinë LR1130 dhe energjinë nga rrezet e diellit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549526700347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JW 200 SC PK
Lansuar:
24. 4. 2019
Ngjyra:
Rozë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat H x W mm:
109 x 11 x 184
Pesha g:
150
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran :
1
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE