Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio MJ 120 D PLUS

Kodi i produktit:
259716
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4971850032755
Lansuar:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori Casio MJ 120 D PLUS nuk do t’ju zhgënjejë kurrë, falë fuqisë së dyfishtë (baterisë dhe asaj solare). Përmban 12 shifra dhe për t’ua lehtësuar punën edhe më shumë, mbështet verifikimin e kalkulimeve me asistencë të zërit. Përmban të gjitha funksionet e nevojshme që mund t’ju nevojiten. Ka përmasa 286 x 126.5 x 148mm, peshë 140 g dhe për funksionim i nevojitet një bateri LR44.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4971850032755
Lansuar:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
12,65 x 14,8 x 2,86
Pesha [g]:
140
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
LR44
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE