Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kalkulator Casio MX 12 B

Kodi i produktit:
224153
EAN:
4971850032212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850032212
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Casio MX 12 B është një kalkulator klasik i xhepit me një kuti prej plastike, një ekran të madh që zë 12 shifra. Me këtë makinë llogaritëse, ju lehtë arrini të llogarisni përqindjet dhe konvertimet në monedhën euro. Gjithashtu mund ta ruani numrin në memorie. Kalkulatori mbushet nga një bateri diellore dhe bateri normale. Me dimensione: 106 x 147 x 29 mm, i zi.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4971850032212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850032212
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
106,5 x 147 x 29
Pesha:
115
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
N
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE