Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio MX 12 B

Kodi i produktit:
224153
EAN:
4971850032212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850032212
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Casio MX 12 B është një kalkulator klasik i xhepit me një kuti prej plastike, një ekran të madh që zë 12 shifra. Me këtë makinë llogaritëse, ju lehtë arrini të llogarisni përqindjet dhe konvertimet në monedhën euro. Gjithashtu mund ta ruani numrin në memorie. Kalkulatori mbushet nga një bateri diellore dhe bateri normale. Me dimensione: 106 x 147 x 29 mm, i zi.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4971850032212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850032212
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
106,5 x 147 x 29
Pesha:
115
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
N
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE