Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio MX 8 B, i zi

Kodi i produktit:
265037
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549526700514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MX 8 B
Lansuar:
16. 7. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Numëroni si profesionistë me Casio MX 8 B dhe shijoni karakteristikat e tij të dobishme si llogaritja e përqindjes, rrënjës katrore dhe diferencës. Kalkulatori ka ekran LCD në të cilin mund të vendosni deri në 8 shifra. Poashtu ka edhe 4 butona të memories si dhe buton +/- . Kalkulatori peshon 115 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549526700514
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MX 8 B
Lansuar:
16. 7. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
8
Përmasat H x W mm:
106,5 x 147 x 29
Pesha g:
115
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran :
1
Slot për bateri:
N
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE