Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio SL 1000 SC PK, rozë

Kodi i produktit:
259837
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549526700330
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SL 1000 SC PK
Lansuar më:
24. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kalkulator përmban një ekran 10 shifror që është i lehtë për t'u lexuar. Butonat e mëdhenj dhe një tastierë e gjërë ndihmojnë që të shtypni numrat shpejt dhe pa gabime. Një avantazh tjetër është një buton korrigjimi, nëse gaboni, thjesht shtypni butonin, nuk keni pse ta përsërisni tërë operacionin që nga fillimi. Kalkulatori mundësohet në dy mënyra, duke përdorur baterinë LR1130 dhe energjinë nga rrezet e diellit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549526700330
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SL 1000 SC PK
Lansuar më:
24. 4. 2019
Ngjyra:
Rozë
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat mm:
71 x 120 x 9
Pesha g:
55
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran :
1
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE