Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio SL 310 UC PK, rozë

Kodi i produktit:
259831
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549526700118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SL 310 UC PK
Lansuar:
24. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulator për përdorim të përditshëm i cili është pajsur me ekran LCD ku mund të shkruani deri në 10 shifra. Ka të përfshirë funksionet thelbësore matematikore, rrënjën katrore, përqindjen, kalkulimin VAT (e nevojshme për tregtarët) e të ngjajshme. Produkti mund të rimbushet në 2 mënyra, me bateri LR54 apo me energji solare. Kalkulatori vjen me ngjyrë rozë dhe këto dimensione: 70 x 118 x 8 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549526700118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SL 310 UC PK
Lansuar:
24. 4. 2019
Ngjyra:
Rozë
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat H x W mm:
70 x 118 x 8
Pesha g:
50
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran :
1
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE