Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator JV 200 SC GD, i artë

Kodi i produktit:
259841
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549526700477
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JW 200 SC GD
Lansuar më:
24. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kalkulator i plotë përmban një ekran LCD me 12 shifra që është i lehtë për t'u lexuar. Butonat e mëdha dhe një tastierë e gjërë ndihmojnë që të futni shpejt numrat pa gabime. Avantazhi është një buton korrigjimi, nëse gabon, thjesht shtypni butonin, nuk keni pse ta përsërisni tërë operacionin që nga fillimi. Kalkulatori mundësohet në dy mënyra, duke përdorur baterinë LR1130 dhe energjinë nga rrezet e diellit. Një çantëz e butë dhe praktike është përfshirë gjithashtu.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549526700477
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JW 200 SC GD
Lansuar më:
24. 4. 2019
Ngjyra:
E artë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat mm:
109 x 11 x 184
Pesha g:
150
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran :
1
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE