Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio HR 150 RCE, i zi

Kodi i produktit:
224149
EAN:
4971850099673
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850099673
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Llogaritësit janë bërë pjesë e domosdoshme e nxënësve të shkollave fillore, të mesme, kontabilistëve dhe atyre që merren me statistika. Në jetën e përditshme ju gjithashtu duhet të llogarisni diçka nga koha në kohë, kështu që është e përshtatshme për të përdorur një makinë llogaritëse për këtë qëllim. Në botën moderne të sotme, gjejmë një mori kompjuterësh të thjeshtë, shkencorë dhe të kombinuar. Prodhimi i kalkulatorëve të cilësisë trajtohet nga gjigandi Casio, historia e të cilit daton që nga viti 1957. Casio HR 150 RCE është një kalkulator me ekran të madh me 12 shifra dhe karakteristika standarde numërimi. Gjerësia e diskut të letrës është 57-58 mm. Printoni rezultatet me shtypje njëngjyrëshe në 2 rreshta për sekondë. Kalkulatori furnizohet me energji nga 4 bateri AA. Dimensionet e tij janë 165 x 295 x 65 mm..

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4971850099673
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850099673
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
165 x 295 x 65
Prodhuesi:
Casio
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
AA x 4
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE