Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sencor SEC 105 BU

Kodi i produktit:
198198
EAN:
8590669198306
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669198306
Lansuar:
22 Shtator 2016
Ngjyra:
Zezë, kaltër

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Sencor është ndër prodhuesit e njohur të pajisjeve elektronike dhe pajisjeve për zyrë. Ky prodhues iu sjell kalkulatorin për shkollë Sencor SEC 105, i cili ka dizajn të bukur me 10 shifra. Ofron 56 funksione shkencore, përfshirë funksionet trigonometrike, hiperbolike, logaritmike dhe funksionet me eksponentë, këndet, fuqinë dhe rrënjën si dhe kalkulime statistikore apo binare.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669198306
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669198306
Lansuar:
22 Shtator 2016
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat [H x W mm]:
80 x 130 x 12
Pesha:
80
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE