Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sencor SEC 106 RD

Kodi i produktit:
217323
EAN:
8590669215614
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669215614
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Numri i shifrave të shfaqura:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kalkulator i prodhuar nga prodhuesi i njohur Sencor është punuar në atë menyrë që është shumë i përshtatshëm për llogaritje shkollore. Karakterizohet nga funksionet e tij të lehtë për përdorim, një ekran me 10 shifra, me veçori shkencore të shumta. Ai ka 56 funksione shkencore që përfshijnë funksionet trigonometrike dhe hiperbolike, funksionet logaritmike dhe eksponenciale, koordinatat dhe kalimet e këndeve, katroret, llogaritjet statistikore ose llogaritjet binare, oktale dhe heksadecimale. Ka gjithashtu një memorie të pavarur dhe mundësinë e mbylljes automatike. Kalkulatori ka fuqi të dyfishtë dhe gjithashtu ka fikje automatike. Dimensionet e tij janë 80 x 130 x 12 mm dhe peshon 80 g. Ka ngjyrë të zezë e rrethuar me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669215614
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669215614
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat [H x W mm]:
80 x 130 x 12
Pesha:
80
Prodhuesi:
Sencor
Rreshta në ekran: :
2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE