Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sencor SEC 150 BU

Kodi i produktit:
184069
EAN:
8590669181513
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SEC 150 BU
Ngjyra:
Kaltër
Numri i shifrave të shfaqura:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori Sencor SEC 150 BU është destinuar për fëmijë të shkollës fillore, por çdokush mund ta përdorë atë për nevoja në punë dhe në shtëpi. Ky kalkulator ka një ekran LCD me dy rreshta për numrat 12 - shifrorë. Në total ka 240 funksione matematikore që ju mund t'i përdorni. Kalkulatori e ka opsionin për ndalje automatike dhe funksionon në bazë të burimit të dyfishtë të furnizimit me energji. Dimensionet e tij janë 80 x 150 x 15 mm dhe pesha 90 g. Ky produkt vjen në ngjyrën e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669181513
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SEC 150 BU
Ngjyra:
Kaltër
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
80 x 150 x 15
Prodhuesi:
Sencor
Rreshta në ekran: :
2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE