Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sencor SEC 150 GN

Kodi i produktit:
184068
EAN:
8590669181520
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SEC 150 GN
Lansuar:
19 Janar 2016
Ngjyra:
E gjelbër

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori Sencor SEC 150 GN është projektuar veçanërisht për fëmijët në shkolla, mirëpo gjithashtu mund të përdoret nga çdokush që ka nevojë të bëjë kalkulime të ndryshme nga shtëpia ose zyra. Ky kalkulator posedon një ekran të gjerë Lcd, në të cilin mund të vendosen deri në 12 shifra. Në total, posedon 240 funksione, ndër të cilat mund të jenë kalkulimet me thyesa, llogaritjet trigonometrike, kombinacionet, rrënjët e numrave, koordinimet e këndeve si dhe shumë funksione të tjera të cilat do të mund t'i shihni edhe vetë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669181520
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SEC 150 GN
Lansuar:
19 Janar 2016
Ngjyra:
E gjelbër
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
80 x 150 x 15
Prodhuesi:
Sencor
Rreshta në ekran :
2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE