Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sencor SEC 160 GN

Kodi i produktit:
195564
EAN:
8590669149216
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SEC 160 GN
Lansuar:
30 Korrik 2016
Ngjyra:
Zezë, gjelbër

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori Sencor SEC 160 GN është kalkulator me performancë të shkëlqyeshme dhe është i destinuar për përdorim nga studentët në universitete dhe nxënësit në shkolla. Ana më e fortë e këtij kalkulatori janë 240 funksionet shkencore të cilat mund t'i zgjidhni përmes tij. Është i pajisur me një ekran të qartë ku mund të shfaqen 10 + 12 shifra gjë që e bën më praktik përdorimin e tij. Mbështjellësi i tij është i prodhuar nga plastika dhe peshon vetëm 120 g. Mund të rimbushet përmes baterisë, por po ashtu edhe me energji solare.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669149216
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SEC 160 GN
Lansuar:
30 Korrik 2016
Ngjyra:
Zezë, gjelbër
Numri i shifrave të shfaqura:
10 + 2
Prodhuesi:
Sencor
Rreshta në ekran :
2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE