Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sencor SEC 160 RD

Kodi i produktit:
195563
EAN:
8590669149223
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SEC 160 RD
Lansuar:
30 Korrik 2016
Ngjyra:
Zezë, kuqe

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SEC 160 RD është kalkulator shkollorë i përbërë nga materiali i plastikës së fortë, me 240 funksione shkencore dhe me një ekran LCD me sipërfaqe me dy rreshta, 12 karaktere dhe hapësirë për 10+2 shifra. Ky kalkulator mundëson kalkulimin e thyesave, regresioneve, kombinimeve matematikore, dhe funksioneve trigonometrike dhe hiperbolike. Mundëson kalkulimin e rrënjëve, statistikave dhe fuqive ne formula matematikore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669149223
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SEC 160 RD
Lansuar:
30 Korrik 2016
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Numri i shifrave të shfaqura:
10 + 2
Prodhuesi:
Sencor
Rreshta në ekran :
2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE