Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sencor SEC 185

Kodi i produktit:
145537
EAN:
8590669044733
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669044733
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori shkollor Sencor SEC 185 është i pajisur me 139 funksione matematikore. Ai nuk bën kurrë gabime në llogaritje, pa marrë parasysh sa komplekse janë ato. Zgjidhni kalkulimet e derivateve, formulat, variacionet, kombinacionet, funksionet statistikore në numra decimal ose funksione hiperbolike. Posedon program memorie dhe ekran praktik për funksionimin e kalkulimeve. Dimensionet e kalkulatorit janë 136 x 77 x 16 mm dhe ka peshë prej 90 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669044733
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669044733
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat [H x W mm]:
77 x 136 x 16
Pesha:
90
Prodhuesi:
Sencor
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
LR44 x 2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE