Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sencor SEC 353T, i zi

Kodi i produktit:
223616
EAN:
8590669105557
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
10002593
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori Sencor SEC 353T është ideal për zyra. Ai ka një ekran të madh që zë 12 shifra, dhe mund të karikohet përmes energjisë diellore. Me këtë makinë llogaritëse, ju lehtë arrini të llogarisni përqindjet si dhe shumë kalkulime matematikore. Dimensionet e tij janë 150 x 157 x 39 mm, pesha: 150 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669105557
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
10002593
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
150 x 157 x 39
Pesha:
150
Prodhuesi:
Sencor
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
Solar

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE