Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sencor SEC 372T / BK, i zi

Kodi i produktit:
259717
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8590669162949
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
8590669162949
Lansuar më:
18. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulator i tavolinës në dizajn klasik me furnizim të integruar të dyfishtë të energjisë (diellore / bateri) me një ekran të madh 12-shifror që është me një linjë. Funksionet standarde matematikore janë në dispozicion, përfshirë llogaritjet e rrënjës katrore dhe përqindjes. Pajisja ofron disa funksione biznesi të tilla si llogaritja e TVSH-së, butonat e dyfishtë dhe ndryshimi i butonave të shenjave. Ekziston edhe një funksion presje tre-shifror. Dimensionet e kalkulatorit janë: 149 x 104 x 24 mm. Pesha: 120 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8590669162949
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
8590669162949
Lansuar më:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat mm:
104 x 149 x 24
Pesha g:
120
Prodhuesi:
Sencor
Rreshta në ekran :
1
Slot për bateri:
LR44

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE