Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sharp EL377W, i bardhë

Kodi i produktit:
224125
EAN:
4974019913728
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SH-EL377W
Ngjyra:
Bardhë
Numri i shifrave të shfaqura:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatorët janë bërë pjesë e domosdoshme e nxënësve të shkollave fillore, të mesme, kolegjeve, kontabilistëve dhe atyre që mbledhin statistika. Në jetën e përditshme, gjithashtu duhet të numëroni diçka kohë pas kohe, kështu që është e përshtatshme të përdorni kalkulatorin për këtë qëllim. Në epokën moderne të sotme ne hasim një numër të kalkulatorëve të thjeshtë, shkencorë dhe të kombinuar. Sharp tani prezanton modelin EL377W, një kalkulator themelor me një ekran të madh LCD me 12 shifra, i cili furnizohet me energji në dy mënyra (nga bateria dhe nga energjia diellore). Ka 3 butona të memories, pikësim 3-pikësh, një buton korrigjimi dhe një funksion llogaritës tatimor (TAX). Pesha e tij është 62 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4974019913728
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SH-EL377W
Ngjyra:
Bardhë
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat [H x W mm]:
71 x 120 x 10
Pesha:
62
Prodhuesi:
Sharp
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
LR54, Solar
Ueb-i i prodhuesit:
Sharp.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE