Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sharp SH-EL501XVL, i zi

Kodi i produktit:
224252
EAN:
4974019707686
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SH-EL501XVL
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulator i avancuar, i përshtatshëm për nxënës, duke ofruar 131 karakteristika. Falë kësaj, nxënësit shpejt zgjidhin problemet e matematikës shkollore. Modeli ofron mundësinë e numërimit në DEC / BIN / OCT / HEX, gjithashtu me funksione goniometrike dhe hiperbolike. Gjithashtu lejon të zgjidhet fraksionet, fuqitë, rrënjët katrore, përqindjet dhe numrat kompleksë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4974019707686
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SH-EL501XVL
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat [H x W mm]:
75 x 144 x 10
Pesha:
73
Prodhuesi:
Sharp
Rreshta në ekran: :
1
Slot për bateri:
LR54 x 2
Ueb-i i prodhuesit:
Sharp.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE