Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sharp SH-EL501XWH, i zi

Kodi i produktit:
224251
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori Sharp SH-EL501XWH është ideal për studentë, me një ekran prej një rreshti, ka 131 funksione. Me këtë makinë llogaritëse, ju lehtë arrini të llogarisni përqindjet si dhe shumë kalkulime matematikore. Ky model iu mundëson kalkulime në DEC / BIN / OCT / HEX, si dhe funksionet gonometrike dhe hiperbolike. Iu mundëson poashtu të zgjidhni thyesat, fuqitë, rrënjën, përqindjet dhe numrat kompleks. Dimensionet e pajisjes janë 75 x 144 x 10, pesh 73 g dhe ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE