Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sharp SH-EL531THGR, i gjelbër

Kodi i produktit:
225557
EAN:
4974019917108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SH-EL531THGR
Ngjyra:
E gjelbër
Numri i shifrave të shfaqura:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori shkencor Sharp SH-EL531THWH është ideal për nxënësit e shkollave të mesme. Ofron 273 funksione matematikore, lejon llogaritjet me thyesa, fuqi dhe rrënjë katrore. Gjithashtu ka butonat Pi, butona të navigimit, aftësinë për të memorizuar dhe redaktuar llogaritjet e kaluara. Sharp SH-EL531THWH ka një ekran me dy rreshta që mund të mbaj deri në 10 shifra, që është i mjaftueshëm për të gjitha llogaritjet e zakonshme. Ky kalkulator përdor modalitet algjebrik të hyrjes së të dhënave (DAL), mund të memorizoj deri në 9 funksione, mund të trajtojë llogaritjet, sistemin numerik dhe funksionet logjike. Përmasat e tij janë: 161 x 80 x 15 mm. Pesha: 115 g. Për funksionim përdor bateritë AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4974019917108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SH-EL531THGR
Ngjyra:
E gjelbër
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Përmasat [H x W mm]:
80 x 161 x 15
Pesha:
115
Prodhuesi:
Sharp
Rreshta në ekran: :
2
Slot për bateri:
AAA
Ueb-i i prodhuesit:
Sharp.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE