Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Sharp SH-ELW531THWH

Kodi i produktit:
225559
EAN:
4974019887791
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SH-ELW531THWH
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Numri i shifrave të shfaqura:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulator Sharp SH-ELW531THWH është ideal për nxënësit e shkollave të mesme. Ai ofron 422 funksione matematikore, përmba "stërvitjeje" të ushtrimeve matematikore, katër çelësa të përcaktuar, çelësat e navigimit dhe aftësinë për të thirrur dhe redaktuar llogaritjet e kaluara. Sharp SH-ELW531THWH është një kalkulator bazë shkencor me 4 linja me 422 funksione matematike, ekran të llojit WriteView, 16 shifra, një sistem hyrje algjebrik të të dhënave, fraksione, rrënjë katrore, përqindje, çelës PI, 4 çelësa të përcaktueshëm, lëvizje dhe përpunim të llogaritjeve të mëparshme. Dimensionet 80 x 166 x 15 dhe pesha 108 g. Përdor bateri AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4974019887791
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SH-ELW531THWH
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Numri i shifrave të shfaqura:
16
Përmasat [H x W mm]:
80 x 166 x 15
Pesha:
108
Prodhuesi:
Sharp
Rreshta në ekran: :
4
Slot për bateri:
AAA
Ueb-i i prodhuesit:
Sharp.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE