Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator shkencor Casio FX 350 EX

Kodi i produktit:
177250
EAN:
4971850092285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850094739
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
77 x 166 x 14

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Makinat llogaritëse janë bërë pajisje të domosdoshme për nxënësit, studentët, kontabilistët apo statisticienët. Modeli Casio FX 350 EX është kalkulator shkolle me 274 funksione matematikore. Përveç funksioneve standarde, posedon edhe shumë funksione tjera si funksione trigonometrike, hiperbolike, kalkulimet e rrënjës katrore, rrënjës eksponenciale etj. Kalkulatori Casio FX 350 EX përdor bateri për të funksionuar. Dimensionet e tij janë 77 x 166 x 14 mm dhe peshë prej 100 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4971850092285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4971850094739
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
77 x 166 x 14
Prodhuesi:
Casio
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE