Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator shkencor Casio FX CG50, i zi

Kodi i produktit:
259741
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4549526600807
Lansuar:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Zezë
Përmasat H x W mm:
89 x 188,5 x 18,6

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulator shkencor i cili ofron edhe shfaqje të objekteve gjeometrike, me 21 rreshta dhe rezolucion të ekranit 384 x 216 piksel. Përfshin poashtu edhe ekuacine integrale, funksione gjeometrike dhe shkëmbim të të dhënave me pajisjet tjera. Përmban memorie të brendshme prej 16 MB dhe funkionon me 4 bateri të tipit AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4549526600807
Lansuar:
18. 4. 2019
Ngjyra:
Zezë
Përmasat H x W mm:
89 x 188,5 x 18,6
Pesha g:
230
Prodhuesi:
Casio
Rezolucioni i ekranit:
384 x 216
Rreshta në ekran :
21
Slot për bateri:
AAA x 4
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE