Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llogaritës Sencor SEC 350

Kodi i produktit:
198200
EAN:
8590669202843
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669202843
Lansuar:
22 Shtator 2016
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SEC 350 është një llogaritës (kalkulator) tavoline. Ofron një ekran LED tetëshifror, memori flash dhe energji të dyfishtë. Kjo pajisje është e përshtatshme për ambient pune dhe ambient shtëpiak. Me këtë llogaritës mund të kryeni këto funksione: llogaritjen e përqindjes, rrënjës katrore dhe llogaritjet bazike matematikore. Dimensionet: 92 x 128 x 29 mm. Pesha: 100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669202843
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669202843
Lansuar:
22 Shtator 2016
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
8
Përmasat [H x W mm]:
92 x 128 x 29
Pesha:
100
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE