Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Roller i letrës për kalkulator Casio IR-40T

Kodi i produktit:
238462
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Casio IR-40T
I përdorshëm me markat:
Casio
Kodi i prodhuesit:
6001349000861
Lansuar:
22. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Roller Casio IR-40 është printer i cili veçohet për qëndrueshmërinë e tij. Por edhe këto, si shumë pajisje tjera nuk punojnë përgjithmonë. Herë pas here, ata humbasin ngjyrën. Ata nuk përfshijnë ndonjë fishekë, fishekë ose tonerë, vetëm plotësohen me rulë boje, siç është Casio IR-40.IR-40 ofron një ngjyrë të kuqe dhe mund të transferojë me besueshmëri llogaritë tuaja në letër kudo që mund të jenë. Është i përshtatshëm për cilëndo nga këto pajisje: CASIO IR 40, CASIO IR 20, SEIKO IR30, SHARP EA-770R, CANON CP-16, K10197ZA, TEXAS INSTRUMENT IR55030, ROYAL 013109, EPSON GR 744, PORELON PR-40, NCR 151768 si dhe për CASIO HR 8 TEC, CASIO HR 8 TEC RD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Casio IR-40T
I përdorshëm me markat:
Casio
Kodi i prodhuesit:
6001349000861
Lansuar:
22. 6. 2018
Prodhuesi:
Casio
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE