Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Roller për kalkulator Casio IR-40T, 2 anësor

Kodi i produktit:
237879
EAN:
6001349000779
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Casio IR-40T
I përdorshëm me markat:
Casio
Kodi i prodhuesit:
10000848

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

IR-40T është roller i letrës për kalkulatorin tuaj që do të zëvendësoj përsosshmërisht origjinalin. Aksesori ju ndihmon të printoni në 2 ngjyra ( kuq dhe zi) dhe ju garanton printim të kualitetit të lartë, me ngjyrë të bukur dhe qëndrueshmëri afatgjate.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6001349000779
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Casio IR-40T
I përdorshëm me markat:
Casio
Kodi i prodhuesit:
10000848
Lansuar:
12. 6. 2018
Prodhuesi:
Casio
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE