Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjitës termal për dokumente Peach PB200-70, i bardhë

Kodi i produktit:
208772
EAN:
7640124890731
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i ngjitjes [fletë]:
300
Kodi i prodhuesit:
PB200-70

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Peach është kompania e cila merret me prodhimin e pajisjeve për përdorim në zyrë. PB200 është pajisje e cila mundëson ngjitjen e dokumenteve duke shfrytëzuar nxehtësinë dhe mbështjellësit e materialit të plastikës. Kjo pajisje zakonisht përdoret nga personat që punojnë me dokumente të rëndësishme dhe kujdesen për ruajtjen e tyre nga dëmtimet e jashtme. Pajisja ka kapacitet 300 fletë për një ngrohje dhe peshon vetëm 0.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640124890731
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i ngjitjes [fletë]:
300
Kodi i prodhuesit:
PB200-70
Lansuar:
4 Mars 2017
Pesha në kg:
0,8
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE