Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Plastifikues Fellowes SATURN3i, A3

Kodi i produktit:
198876
EAN:
043859679980
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
125
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
318

Si të porosisim në Gjirafa50?

114.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Plastifikuesi nga Fellowes është i përshtatshëm për shtëpi ose zyre të vogla. Mundëson plastifikim kualitativ të faqeve A3 me trashësi prej 80-125 mic. Ka gjithashtu edhe opsionin “Sleep Mode”, ku pas 30 minuta joaktiv, pajisja shkon në gjendjen “Standby”. Falë teknologjisë HeatGuard, ajo shumë shpejtë bëhet e gatshme për të operuar. Për plastifikim të kualitetit të lartë, me të vijnë edhe dy cilindra plastifikues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
043859679980
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
125
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
318
Kodi i prodhuesit:
FELLASAT3IA3
Koha e ngrohjes [minuta]:
1
Lansuar:
27 Shtator 2016
Përmasat [mm]:
105 x 530 x 145
Pesha në kg:
2,3
Prodhuesi:
Fellowes
Shpejtësia e dritës [cm / min]:
30
Ueb-i i prodhuesit:
Fellowes.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE