Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Plastifikues Fellowes SPECTRA, A4

Kodi i produktit:
198878
EAN:
0438596802140
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
125
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
230

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Plastifikuesi Fellowes Spectra për letra të formatit A4 është e përshtatshme për hapësira të vogla, si zyre apo shtëpi. Pajisja mundëson plastifikimin e dokumenteve të formatit A4 me trashësi deri ne 125 mic. Plastifikuesi ka opsionin të bëjë plastifikim të fotove në mënyrë të ftoftë dhe të nxehtë. Gjithashtu ka mundësinë automatike për ndalje. Auto-ndalja mundëson kursimin e energjisë dhe parandalon tejkalimin e nxehtësisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0438596802140
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
125
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
230
Kodi i prodhuesit:
Fellaspectra4
Koha e ngrohjes [minuta]:
4
Lansuar:
27 Shtator 2016
Përmasat [mm]:
780 x 370 x 162
Pesha në kg:
1,3
Prodhuesi:
Fellowes
Shpejtësia e dritës [cm / min]:
30
Ueb-i i prodhuesit:
Fellowes.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE