Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Plastifikues Peach Home Office PL707

Kodi i produktit:
197783
EAN:
7640164828879
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
125
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
235

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky plastifikues nga kompania Peach është një pajisje me cilësi zvicerane. Kjo pajisje ju sjell mundësi të ndryshme për arkivim afat-gjatë të dokumenteve tuaja. Posedon cilësi të lartë si dhe ofron garanci për produktivitetin e saj. Ky plastifikues ju mundëson të prodhoni karta të identitetit, diploma, certifikata ose fotografi të ndryshme. Përmasat me të cilat i realizon këto prodhime i takojnë formatit A4. Dimensionet e këtij plastifikuesi janë 335 x 110 x 65 mm dhe ka peshë prej 0.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640164828879
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
125
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
235
Kodi i prodhuesit:
PL707
Koha e ngrohjes [minuta]:
5
Lansuar:
27 Shtator 2016
Përmasat [mm]:
335 x 110 x 65
Pesha në kg:
0,8
Prodhuesi:
Peach
Shpejtësia e dritës [cm / min]:
25

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE