Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Plastifikues Peach Premium Photo PL755, A3

Kodi i produktit:
208770
EAN:
7640169585777
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
125
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
330

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti ofron një mënyrë të shkëlqyer për t’i mbrojtur dokumentet dhe fotografitë tuaja nga lagështia, pluhuri, ndrydhja dhe faktorët e tjerë të cilët e dëmtojnë pamjen dhe lexueshmërinë e tyre. Dokumenti vendoset në qesen e pajisjes brenda dy shtresave të folisë së hollë transparente. Në këtë mënyrë dokumentet tuaja si fotografi, diploma, çertifikata apo dokumente të llojeve të tjera mund ta ruajnë formën e tyre për një kohë të gjatë. Pasi që qëndron joaktiv për 30 minuta, ai automatikisht fiket.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640169585777
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
125
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
330
Kodi i prodhuesit:
PL755
Koha e ngrohjes [minuta]:
2
Përmasat [mm]:
460 x 160 x 65
Pesha në kg:
1,335
Prodhuesi:
Peach
Shpejtësia e dritës [cm / min]:
40

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE