Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer plastifikues Fellowes Cosmic 2A4

Kodi i produktit:
156579
EAN:
0438596098338
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
80-100
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
235

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Fellowes sjell zgjidhje në ambientin tuaj të punës për arkivim të dokumenteve dhe pajisjeve tjera të punës. Avantazh i kësaj pajisjeje është produktiviteti dhe siguria e materialeve. Posedon pjesë, të cilat e parandalojnë nxehjen e panevojshme të pajisjes, falë teknologjisë HeatGuard. Dimensionet e kësaj pajisjeje janë 450 x 143 x 108 mm, me një peshë prej 1.7 kg. Ka një program të rregullimit të fotografive të temperaturave të ftohta dhe të nxehta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0438596098338
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e folies [mikrometër]:
80-100
Gjerësia e pjesës hyrëse [mm]:
235
Kodi i prodhuesit:
Felcosmic2a4
Koha e ngrohjes [minuta]:
5
Lansuar:
25 Korrik 2014
Përmasat [mm]:
110 x 450 x 145
Pesha në kg:
1,7
Shpejtësia e dritës [cm / min]:
30
Ueb-i i prodhuesit:
Fellowes.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE