Copëtues Hama Basic X7CDA

Kodi i produktit:
229007
EAN:
4002749501967
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
39
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4002749501967
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
39
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
13
Kodi:
50196
Lansuar:
18. 1. 2018
Përmasat [mm]:
310 x 164 x 380
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE