Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Copëtues Hama Basic X7CDA

Kodi i produktit:
229007
EAN:
4002749501967
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
39
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hama Hama Basic X7CDA është copëtues perfekt letre për shtëpinë tuaj. Dokumentet priten me një teknikë me brisqe tërthore. Ka funksionim të thjeshtë. Falë teheve nga çeliku me cilësi të lartë, copëtuesi mund të trajtojë çdo produkt. Letra pritet në copa të vogla me çka maksimizohet kapaciteti i shportës. Ju gjithashtu do të jeni të kënaqur me funksionet e fillimit dhe ndalimit automatik në sajë të sensorit mekanik. Çelësi i kontaktit më pas siguron mbylljen automatike të copëtuesit pas heqjes së kokës. Këto karakteristika të sigurisë rriten nga një mbyllje që mbron copëtuesin nga mbinxehja dhe mbingarkimi. Shpejtësia e copëtimit arrin 3 metra në minutë. Ju mund të copëtoni deri në 7 fletë letre në një kohë, karta plastike, disqe CD / DVD / Blu-ray dhe më shumë të tjera. Letrat e copëtuara përfundojnë në një kazan mbeturinash deri në 13 litra nga ku mund të shkarkohen lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4002749501967
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
39
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
5
Kapaciteti i kovës [litra]:
13
Kodi:
50196
Lansuar:
18. 1. 2018
Përmasat [mm]:
310 x 164 x 380
Pesha [g / m2]:
80

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE