Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrës Fellowes 62 Mc

Kodi i produktit:
240180
EAN:
0438596807268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i kovës [litra]:
19
Kodi i prodhuesit:
Felsh62mc
Lansuar:
18. 7. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

206.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fellowes 62 Mc do ju mundësoj t'i copëtoni dokumentat tuaj në nivel të lartë të sigurisë dhe me rehati të plotë. Makina është ndërtuar me konstrukt kompakt që nuk ju zë shumë vend dhe ka performancë solide dhe konsistente për përdorim të shpejtë dhe të lehtë. Aksesori vjen me 19 litra kapacitet për mbajtjen e letrave, është pajisur me prerësit me gjatësi të prerjes 3 x 10 mm dhe gjatësi maksimale prej 220 mm ( për letra A4), mund te prej deri në 10 letra në të njëjtën kohë dhe vjen me standardin DIN P-4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0438596807268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i kovës [litra]:
19
Kodi i prodhuesit:
Felsh62mc
Lansuar:
18. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Horizontale
Përmasat [mm]:
487 x 348 x 265
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE