Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrës Fellowes 73 Ci

Kodi i produktit:
240179
EAN:
0438596425264
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
14

Si të porosisim në Gjirafa50?

279.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Coptuesi i letrës Fellowes ka një gjerësi prej 4 × 38 mm dhe një gjerësi prej 230 mm (A4). dhe mban deri në 12 fletë dhe i gris ato në grimca miniaturë që shkojnë në një kazan të mbeturinave 23L me një dritare të tejdukshme, duke ju dhënë një pasqyrë të mirë të mbushjes së enës. Poashtu coptuesi është i pajisur me rrota për trajtim të lehtë. Pjesa prerëse lehtë trajton letrën, kartat e kreditit, CD / DVD. si dhe vjen me SAFE SENSE, e cila siguron punë të sigurt. Pajisja është e pajisur me mbrojtje termike me tregues të mbinxehjes optike, fillimit / ndalimit automatik. Indikatorët LED informojnë për mbinarkimin dhe shportën e hequr, kthimin e sigurisë termike, aktivizimin e funksioneve dhe bllokimin e dokumenteve. Avantazhi i madh është Sistemi i Kursimeve të Energjisë, i cili është kursimi i energjisë, i cili mbyll pajisjen 2 minuta pas përfundimit të coptimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0438596425264
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
14
Kapaciteti i kovës [litra]:
23
Kodi i prodhuesit:
Felsh73ci
Lansuar:
18. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Përmasat [mm]:
500 x 390 x 275
Pesha në kg:
13,2
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
Fellowes
Standardet DIN:
P-4
Ueb-i i prodhuesit:
Fellowes.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE