Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Copëtues i letrës Hama Home S7

Kodi i produktit:
240033
EAN:
40072495017211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
6.8
Gjerësia hyrëse [mm]:
228
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
7+

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hama Home S7 është makinë që do ju mundësoj të copëtoni letra me shpejtësi dhe siguri të plotë. Aksesori arrinë të copëtoj deri në 7 letra në të njëjtën kohë dhe me madhësinë e saj kompakte dhe ergonomike është zgjidhja ideale për ta pasur në shtëpinë apo zyrën tuaj të vogël. Aksesori vjen i pajisur me prerëse me 6.8mm trashësi, mund të mbaj deri në 10 litra, ka nivel të zhurmës 70dB, vjen me madhësi prej 28 x 17.5 x 30 cm dhe plotëson nivelin e klasifikimit DIN 1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
40072495017211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
6.8
Gjerësia hyrëse [mm]:
228
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
7+
Kapaciteti i kovës [litra]:
10
Kodi i prodhuesit:
50172
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Vertikale
Pesha [g / m2]:
70
Standardet DIN:
P-1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE