Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Copëtues i letrës Hama Premium X6M

Kodi i produktit:
240032
EAN:
4007249501769
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
3.2
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
7+

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hama Premium X6M është makinë që do ju mundësoj të copëtoni letra me shpejtësi dhe siguri të plotë. Aksesori arrinë të copëtoj deri në 7 letra në të njëjtën kohë dhe me madhësinë e saj kompakte dhe ergonomike është zgjidhja ideale për ta pasur në shtëpinë apo zyrën tuaj të vogël. Aksesori vjen i pajisur me prerëse me 4 x 39 mm prerje, mund të mbaj deri në 14 litra, ka nivel të zhurmës 72dB, mund të prej deri në 3.2 m / min vjen me madhësi prej 30.8 x 16.5 x 36.2 cm dhe plotëson nivelin e klasifikimit DIN P-4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4007249501769
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
3.2
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
7+
Kapaciteti i kovës [litra]:
14
Kodi i prodhuesit:
50176
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Pesha [g / m2]:
70
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE