Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues letre HSM ShredStar S5

Kodi i produktit:
239955
EAN:
4026631057707
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
6
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Copëtuesi ka një gjerësi prej 6 mm dhe një hyrje të letrës me gjerësi deri në 220 mm (A4). Ka kapacitet deri në 5 fletë, mbetjet e të cilave vendosen në shportët e mbeturinave 12L. Copëtuesi punon qetë me 62dB me performancë të mirë dhe shpejtësi të copëtimit deri në 35mm / s. Poashtu, ajo ka një funksion automatik të kthimit të materialit në rast të bllokimit të letrës ose mbingarkesës së shportës, ndërsa treguesi LED tregon statusin operativ të pajisjes - fuqia, mbingarkesa ose mbinxehja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4026631057707
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
6
Gjerësia hyrëse [mm]:
220
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
6
Kapaciteti i kovës [litra]:
12
Kodi i prodhuesit:
SKAHSM0017
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Vertikale
Përmasat [mm]:
310 x 350 x 210
Pesha në kg:
2.95
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
HSM
Standardet DIN:
P-2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE