Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Copëtues i letrës HSM ShredStar X13

Kodi i produktit:
239961
EAN:
4026631057745
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
14

Si të porosisim në Gjirafa50?

253.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HSM ShredStar X10 është makinë që do ju mundësoj të copëtoni letra, CD, kartela dhetë tjera me shpejtësi dhe siguri të plotë. Aksesori arrinë të copëtoj deri në 10 letra në të njëjtën kohë dhe me madhësinë e saj kompakte dhe ergonomike është zgjidhja ideale për ta pasur në shtëpinë apo zyrën tuaj të vogël. Aksesori vjen i pajisur me prerëse me 4 mm të gjërë dhe 220 mm të gjatë, mund të mbaj deri në 23 litra, arrinë të gjej automatikisht futjen e letrës dhe të filloj copëtimin. vjen me madhësi prej 390 x 595 x 300 mm dhe plotëson nivelin e klasifikimit DIN P-4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4026631057745
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
14
Kapaciteti i kovës [litra]:
23
Kodi i prodhuesit:
SKAHSM0014
Lansuar:
13. 7. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Përmasat [mm]:
390 x 595 x 300
Pesha në kg:
12.5
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
HSM
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE