Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Copëtues i letrës Peach PS500-85

Kodi i produktit:
240565
EAN:
7640182380878
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
18+
Kapaciteti i kovës [litra]:
23
Kodi i prodhuesit:
PS500-85

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
277.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një copëtues me performancë të lartë, i cili brenda 30 minutave copëton deri në 2700 fletë. Përveç performancës së lartë, ju do të vlerësoni një copëtim të plotë në sajë të copëtuesit cross-cut . Copat e prera janë me të vërtet të vogla, ku një copë A4 krijon deri në 420 grimca. Volumi i shportës është 23 l (300 fletë), kurse niveli i zhurmës është 65 dB. Dimensionet e copëtuesit janë 36 x 27 x 57 cm dhe peshon 10.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640182380878
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
18+
Kapaciteti i kovës [litra]:
23
Kodi i prodhuesit:
PS500-85
Lansuar:
8. 8. 2018
Lloji i prerjes:
Anësore
Përmasat [mm]:
360 x 270 x 570
Pesha në kg:
10.8
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
Peach
Standardet DIN:
P-4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE