Copëtues i letrës Peach PS600-20

Kodi i produktit:
229008
EAN:
7640173432951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
8
Kapaciteti i kovës [litra]:
21
Kodi:
PS600-20

Si të porosisim në Gjirafa50?

259.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640173432951
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
8
Kapaciteti i kovës [litra]:
21
Kodi:
PS600-20
Lansuar:
18. 1. 2018
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE